Festyn rodzinny 2016

Towarzystwo Przyjaciół Opatówka we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Braci Gillerów, Ligą Obrony Kraju, Ochotniczą Strażą Pożarną w Opatówku, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Opatówku organizują w sobotę 25 czerwca 2016 r. festyn rodzinny w stanicy ZHP „Grodzisko” przy PKP Winiary.

W programie:
- przejazd pociągiem z Opatówka do Winiar i z powrotem
- gry, zabawy i konkursy
- zjeżdżalnia dla dzieci
- strzelanie z broni pneumatycznej
- tańce przy muzyce
- pokaz sprzętu gaśniczego
- poczęstunek

Zapisy w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku do dnia 20 czerwca 2016 r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Przy zapisie należy podać nazwisko i imię oraz numer PESEL
(do ubezpieczenia).

Opłatę w wysokości 10 zł uiszczają uczestnicy dorośli i młodzież. Najmłodsi uczestnicy oraz uczniowie szkół podstawowych uczestniczą w festynie bezpłatnie. Dzieci uczestniczą w festynie pod opieką osób dorosłych.

Zapisane osoby otrzymują specjalne bilety uprawniające do przejazdów i konsumpcji.

Zbiórka uczestników 25 czerwca 2015 r. o godz. 11.20 na dworcu PKP w Opatówku. Wyjazd o godz. 11.36. Powrót do Opatówka pociągiem o godz. 17.32.

Sponsorzy imprezy:

Urząd Gminy w Opatówku