Cztery pory roku - wystawy fotograficzne w 2010 r.

Małgorzata Judasz

W 2010 roku wszyscy odwiedzający bibliotekę w Opatówku mogą oglądać wystawy fotograficzne przedstawiające zabytki i przyrodę powiatu kaliskiego w czterech porach roku.

Eksponowane prace to pokłosie konkursów fotograficznych  organizowanych przez Agencję Reklamową W(47) Mariusza Kuleczki z Kalisza oraz Gminną Bibliotekę Publiczną im. Braci Gillerów w Opatówku. Otwarcie każdej wystawy jest połączone z uroczystym podsumowaniem konkursów, na które są zapraszani wszyscy uczestnicy.

Do tej pory zaprezentowaliśmy wystawy  „Piękno jesieni wokół nas” (od stycznia do marca), "Ziemia Kaliska w zimowej szacie” (od kwietnia do czerwca), "Radość wiosny" (lipiec-wrzesień)  oraz "Burza" (październik-grudzień) - z letniej edycji  konkursu.

Więcej informacji o konkursach znajdziesz tutaj.

Fotografie z wystaw możesz obejrzeć tutaj.

Data utworzenia: 2010-05-27
Data aktualizacji: 2011-01-18