Współpraca i granty

Agencja Reklamowa W-47 Mariusza Kuleczki

W 2009 roku biblioteka nawiązałaW-47 współpracę z Mariuszem Kuleczko, właścicielem Agencji Reklamowej W-47 z Kalisza.

Wspólnie zorganizowaliśmy cykl konkursów fotograficznych. Dzięki nim wielu młodych ludzi  zainteresowało się sztuką fotografowania. Mariusz Kuleczko był członkiem jury, dzielił się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem (zobacz). Opracował i sponsorował wydanie pocztówek na podstawie najlepszych zdjęć. W 2011 r. Agencja Reklamowa W-47 wydała także duży, kolorowy kalendarz ścienny z wybranymi zdjęciami konkursowymi (zobacz).

Mariusz Kuleczko jest także współautorem koncepcji tablic przedstawiających dawny Opatówek i opatowian ze starych fotografii. Tablice te, umieszczone latem 2012 r. w parku obok Gminnego Ośrodka Zdrowia cieszą się dużym zainteresowaniem opatowian i gości odwiedzających Opatówek (zobacz).

Data utworzenia: 2013-07-16
Data aktualizacji: 2013-07-16