Konkursy


Tytułowe historie

Zabawa polega na ułożeniu krótkiej historii z tytułów umieszczonych na grzbietach książek, a następnie na wykonaniu i wysłaniu zdjęcia na adres mailowy: biblioteka@opatowek.pl

Zdjęcie, ułożonej „Tytułowej historii” należy przesłać jako załącznik w jednej wiadomości podpisanej imieniem i nazwiskiem z dopisanym wiekiem i numerem telefonu uczestnika. Jeśli nie masz jeszcze 18 lat poproś rodzica, aby po prostu napisał w mailu: wyrażam zgodę na udział mojego dziecka (Twoje imię i nazwisko) w konkursie „Tytułowe historie” i podpisał swoim imieniem i nazwiskiem, podając również swój numer telefonu.

Do zabawy mogą posłużyć książki z dowolnego źródła: domowe, biblioteczne, szkolne, etc. Istnieje możliwość wykonania zadania u nas w bibliotece. Zapraszamy - na miejscu pomożemy również przy zrobieniu zdjęcia.

Konkurs trwa od 10.05 do 30.06.2021 r.

Ważne! Tytułowa historia musi składać się co najmniej z 5 książek, ale im więcej tym lepiej.

Ważne! Oceniane będą oryginalne historie ułożone z tytułów, a nie super jakość zdjęcia – wystarczy, że będzie ona czytelna i nadająca się do publikacji w sieci. Zgłoszone zdjęcie nie może zawierać nieodpowiednich treści.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody niespodzianki

Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, przekazanych wyłącznie do realizacji tego konkursu oraz na wykorzystanie zdjęcia do celów promocyjnych wydarzenia.

Publikowane w sieci zdjęcia będą podpisane tylko imieniem uczestnika z dopiskiem ile ma lat.
Data utworzenia: 2021-05-06
Data aktualizacji: 2021-05-06

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony