Konkursy


Klockomania w bibliotece

8 marca w bibliotece w Opatówku odbyło się podsumowanie konkursu "Klockomania w bibliotece". 

Wręczyliśmy nagrody za  budowlę, która zdobyła najwięcej polubień na facebooku. Otrzymały je Melania Bugajna i Amelia Bartosik.

Wśród wszystkich uczestników konkursu rozlosowaliśmy także zestaw klocków Klockologia.pl oraz 3 kubki ufundowane przez właściciela marki Klockologia.pl.
 

Najwięcej szczęścia miał Marcin Rajca, któremu przypadła nagroda główna - zestaw 250 klocków. Posiadaczkami kubków stały się Marysia Garlińska, Dorota Misiak i Iza Mazurowska.
 

Dziękujemy właścicielowi marki Klockologia.pl za ufundowanie nagród; klocków i kubków. Dzięki nim zabawa stała się jeszcze bardziej emocjonująca.

 


 

Znamy już zwyciężczynie etapu facebookowego naszego konkursu "Klockomania w bibliotece". Są to Melania Bugajna i Amelia Bartosik. Dziewczęta zbudowały wspaniałą konstrukcję i zebrały największą publiczność na Facebooku. Otrzymają nagrodę gwarantowaną. Gratulujemy zwyciężczyniom i wszystkim, którzy na nie głosowali.

Wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w losowaniu nagród ufundowanych przez właściciela marki Klockologia.pl. Losowanie odbędzie się w bibliotece w sobotę 8 marca 2014 r. o godz. 10.00. Zapraszamy!

Dziękujemy wszystkim, którzy budowali i głosowali. Zdjęcia konkursowych budowli na bibliotecznym profilu oglądano prawie 27 tys. razy!

Cieszy nas zachowanie fair play: wielu z uczestników konkursu głosowało także na swoich konkurentów. Uczciwie musimy wspomnieć, że zdarzały się także mniej eleganckie zachowania: przykre komentarze czy oznaczanie osób brzydkimi przezwiskami - to wszystko usuwałyśmy. Na szczęście takie przypadki były nieliczne.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ.

 


 

Zakończył się etap prac budowlanych konkursu. Teraz każdy może zagłosować na budowlę, która podoba się Wam najbardziej. Głosowanie odbywa nie na naszym profilu Facebook w albumie Konkurs "Klockomania w bibliotece" (tutaj) przez oddanie "lajka" pod wybranym zdjęciem (lub zdjęciami) do 3 marca do godz. 12.00. Polubienie całego naszego profilu nie jest wymogiem konkursu, choć będzie nam miło :).

Z podziwem obserwowałyśmy prace każdego zespołu. Wszyscy wykazali się pomysłowością, opanowaniem, cierpliwością. Zdażały się katastrofy budowlane, jednak wszyscy wypełnili swoje zadanie. Gratulujemy wspaniałym konstruktorom!


 

Zobacz budowle konkursowe.

 


Zbudujcie swoją budowlę z genialnych klocków klockologia.pl.

Zasady:

- dobierzcie sobie kolegę, koleżankę, brata, siostrę...

- zgłoście się w bibliotece,

- ustalcie datę i godzinę budowania: pomiędzy 3 a 7 lutego w godz. 8.00-17.00,

- w ciągu 1,5 godz. we dwójkę zbudujcie coś z klocków klockologia.pl,

- dajcie sobie zrobić zdjęcie,

- zbierajcie polubienia zdjęcia swojej budowli na Facebooku biblioteki.

 

Zobaczcie co można zbudowć z klocków klockologia.pl u nas (tutaj) i z wielkich zestawów (tutaj).


 

Uwaga: ze względów organizacyjnych wprowadzamy małe zmiany w regulaminie:

- czas budowania z klocków przedłużamy do soboty 8 lutego,

- czas głosowania na naszym profilu Facebook będzie trwał od 10 lutego do 3 marca do godz. 12.00.

- termin ogłoszenia wyników i losowania nagrody niespodzianki zostanie ogłoszony na naszej stronie internetowej i profilu Facebook.


 

Regulamin:

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku.

  •  Konkurs jest adresowany do zespołów  dwuosobowych złożonych z dzieci i młodzieży, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wiek i pokrewieństwo uczestników w grupie nie ma znaczenia.
  •  Konkurs będzie trwał w czasie ferii od poniedziałku 3 lutego do piątku 7 lutego w godzinach od 8.00 do 17.00
  •  Celem konkursu jest:

- stworzenie oryginalnej budowli z wykorzystaniem całego zestawu klocków klockologia pl. znajdujących się w bibliotece, bez użycia książki wzorów,

- promowanie zabaw rozwijających wyobraźnię, zdolności kreatywnego myślenia, umiejętności pracy w zespole i wpływających na zacieśnianie więzi między rówieśnikami,

- promowanie działalności biblioteki jako miejsca przyjaznego dzieciom i młodzieży.

  • Zadaniem uczestników jest stworzenie samodzielnie wykreowanej i ciekawej budowli z klocków w czasie nie dłuższym niż 1,5 godziny. Zadanie należy wykonać w zespole dwuosobowym, w czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku w ustalonym wcześniej terminie.

Po zakończeniu zadania budowle z klocków i jej wykonawcy zostaną fotografowani. Zdjęcie zostanie podpisane imionami uczestników konkursu. W poniedziałek 10 lutego 2014 r. wszystkie zdjecia zostaną umieszczone na profilu Facebook biblioteki w Opatówku,

Oceny prac dokonają internauci. Oddanie głosu będzie polegało na „polubieniu” zdjęcia z pracą swoich faworytów. Głosowanie będzie trwało do 28 lutego 2014 r.

Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród nastąpi w terminie do 14 marca 2014 r.

Dla zwycięskiego zespołu, organizator ufunduje atrakcyjne nagrody książkowe. Ponadto wśród wszystkich uczestników konkursu zostanie rozlosowana nagroda-niespodzianka.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do piątku 31 stycznia 2014 r. do godz. 19.00 osobiście, telefonicznie (62-76-18-209) lub przez e-mail:  biblioteka@opatowek.pl

Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska członków zespołu, wiek oraz nazwę szkoły.

Uczestnicy ustalają z bibliotekarzem datę i godzinę budowania z klocków.

Zgłoszenie się do konkursu jest dobrowolne i oznacza uznanie warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikowanie zdjęć z wizerunkiem uczestników w prasie oraz na stronach internetowych biblioteki oraz danych osobowych – zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Zdjęcia z pracami przechodzą na własność organizatora.

W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem decyduje Organizator konkursu.

 
Data utworzenia: 2014-01-16
Data aktualizacji: 2014-03-11

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony