Tajemniczy Wrocław - spotkanie z Andrzejem Konarskim

O związkach ziemi kaliskiej ze stolicą Dolnego Śląska opowiadał na spotkaniu zorganizowanym 18 listopada 2016 r. w naszej bibliotece, wrocławianin Andrzej Konarski. Spotkanie odbyło dzięki zaangażowaniu Kaliskiego Towarzystwa Przyjaciół Wrocławia i Władz Gminy Opatówek.

Andrzej Konarski urodził się w Warszawie, ale to Wrocław stał się jego domem i ukochanym miastem. Tam mieszka, pracuje i rozwija swoje pasje aktywnego turysty, przewodnika terenowego, pilota wycieczek, przodownika turystyki pieszej oraz wykładowcy na kursach przewodnickich.

Podczas spotkania można było posłuchać  o silnych związkach Wrocławian z wielkopolską od początków państwa polskiego aż po czasy współczesne oraz  zakupić książkę Andrzeja Konarskiego pt.: 604 zagadki o Wrocławiu.

Data utworzenia: 2016-11-21
Data aktualizacji: 2016-12-13