Spotkanie z Michałem Zawadką po raz drugi

Małgorzata Judasz

8 maja 2019 r. po raz drugi gościliśmy w Opatówku Michała Zawadkę z jego warsztatami skierowanymi do młodzieży "Chcę być kimś". Poprzednie były równo rok temu także w Dzień Bibliotekarza.

Tym razem z wiedzy, doświadczeń i pasji Michała skorzystali ósmoklasiści ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy (a także opiekunowie i bibliotekarze). Dla młodzieży warsztaty i książki Michała to świetne drogowskazy w dążeniu do dorosłości.

Praca nad sobą, podejmowanie wyzwań, systematyczność, skupianie się na najważniejszych obszarach życia i selekcja niepotrzebnych rozpraszaczy, krytyczne myślenie, wartość składanego procentu, odpowiedzialność, dbanie o relacje, docenianie siebie i innych, wzynaczanie sobie celów i zapisywanie ich oraz działanie. To tylko niektóre słowa klucze warte zapamiętywania i przyjęcia do własnego życia, aby tworzyć lepszą przyszłość.

Michał powatrzał wielokorotnie, że młodzi ludzie to być może tylko 20% społeczeństwa, ale 100% naszej przyszłości. Warto więc doceniać i dzielić się pozytywnymi wartościami.

Polecamy warsztaty, książki Michała Zawadki oraz obserwowanie Jego działań w internecie. Warto.

Data utworzenia: 2019-05-10
Data aktualizacji: 2019-05-10