27.09.06 r. - Spotkanie z dr Michałem Jarneckim

27 września 2006 r. w naszej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie bibliotekarzy Powiatu Kaliskiego. Instruktorki z WBPiCAK w Poznaniu: panie Maria Giemza-Żurawska i Bożena Król podzieliły się spostrzeżeniami odnośnie wizyt w bibliotekach na terenie powiatu. Wspólnie z dyr. Jadwigą Miluśką udzieliły instruktażu odnośnie dokumentacji biblioteki, kontroli księgozbioru, selekcji książek, zasad wypożyczania i opracowania księgozbioru.

Na zakończenie narady spotkaliśmy się ze znanym kaliskim historykiem - podróżnikiem dr Michałem Jarneckim. Jego wykład pt. "Podróżowanie jako styl życia" pokazało nam jak mając "małe" pieniądze, ale wielką pasję podróżowania można zwiedzić cały świat. Podróżnik przekonywał nas jak ważne jest dokładne przygotowanie się do każdej podróży, opowiadał nam także o swoich przygodach.

Data utworzenia: przed 2009-01-01
Data aktualizacji: 2009-01-01