Odjazdowi bibliomaniacy z Tłokini Wielkiej

Małgorzata Judasz

24 maja 2014 r. w bibliotece gościła grupa uczniów z Zespołu Szkół w Tłokini Wielkiej wraz ze swoimi nauczycielami, bibliotekarką szkolną i panią sołtys. W Tłokini Wielkiej zorganizowano, po raz pierwszy w naszej gminie, rajd rowerowy w ramach akcji "Odjazdowy Bibliotekarz".

Akcja jest obecna w Polsce już od kilku lat i polega na spotykaniu się i wspólnym spędzaniu czasu przez miłośników rowerów i książek. Imprezy obejmują rajdy rowerowe szlakiem okolicznych bibliotek, gry terenowe, konkursy, wspólne czytanie, itp.

Uczestnicy "Odjazdowego Bibliotekarza" Tłokinia - Opatówek zwiedzili bibliotekę i poznali ciekawostki o Tłokini i Opatówku. Potem wszyscy napisali test a jego zwycięzca otrzymał nagrodę książkową. Czekamy na kolejnych bibliomaniaków.

Data utworzenia: 2014-06-24
Data aktualizacji: 2014-06-26