Najmłodsi z Sierzchowa w bibliotece

16 października 2013 r. odwiedziły nas dzieci z zerówki i pierwszaki ze szkoły w Sierzchowie wraz ze swoimi paniami.

Zwiedziły bibliotekę, obejrzały najciekawsze książki, próbowały wspinać się na naszą najdłuższą drabinę ułatwiającą zdejmowanie książek spod sufitu. Porozmawialiśmy sobie o tym jak szukać książek na półkach i dlaczego trzeba uważać przy ich układaniu, oraz czemu w bibliotece czasem trzeba być cicho.

Dzieciaki na pytanie "czy książki są nudne?" zgodnie stwierdziły, że książki są super, a karta biblioteczna to jest to! Na zakończenie posłuchały bajki "Pies i fajka" ze zbioru "W osiemdziesiąt bajek dookoła świata". Obiecały też, że będą prosić swoich rodziców i dziadków o wspólne czytanie przed snem.

Data utworzenia: 2013-10-16
Data aktualizacji: 2013-10-16