Nagrody i dyplomy uznania dla Dzieci i Rodziców

Małgorzata Matysiak

Przy okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zespół bibliotekarzy pracujących w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku postanowił wyróżnić i nagrodzić Rodziców, którzy wraz ze swoimi Dziećmi przeczytali dużą ilość książek i regularnie odwiedzają bibliotekę .

Grupa wybranych i nagrodzonych dużych i małych wiernych czytelników spotkała się w bibliotece w południe 3 czerwca 2017 r.

Podczas spotkania wręczono dyplomy uznania Rodzicom za rozbudzanie pasji czytania u swoich dzieci oraz dyplomy uznania Dzieciom za ich pasję czytania i zamiłowanie do książek. Poza tym dzieci otrzymały nagrody książkowe. Miłym akcentem sobotniego wydarzenia było wspólne rysowanie ulubionych przez Dzieci i Rodziców bohaterów książkowych.

Data utworzenia: 2017-06-05
Data aktualizacji: 2017-06-05