Imprezy biblioteczne


Magiczna Noc w Bibliotece 2017

Małgorzata Matysiak

Z 30 na 31 sierpnia 2017r. odbyła się w naszej bibliotece X Bajkowa Noc. Miałyśmy kilka lat przerwy w organizowaniu tej nocnej imprezy, ale jak się okazało nie wyszłyśmy z wprawy.

Udało nam się w dobrym stylu ugościć Anię z Zielonego Wzgórza, Czerwonego Kapturka, Kota w butach, Alicję z Krainy Czarów, Hermionę Granger, Myszkę Mini, Rycerza Jedi, Wilkołaka, Śpiącą Królewnę, Pirata, Wróżki i inne zacne magiczne postaci.

Aby naszym gościom umilić czas zorganizowałyśmy moc atrakcji w postaci konkursów i zabaw. Szczególnie przypadły do gustu zabawy polegające na wzajemnej rywalizacji, zbijaniu balonów, czy bezpieczne przetransportowanie magicznego eliksiru z jednego naczynia do drugiego. Miłym akcentem zabawy był także wieczorny spacer do parku, słuchanie fragmentów książki Magiczne drzewo. Tajemnica mostu lub opowieści z książki Duchy Polskie. Nasi mili goście mieli okazję stworzyć własne dzieła plastyczno-techniczne w postaci pająków i obrazków, które teraz pięknie zdobią naszą wypożyczalnie.

Po godzinie pierwszej w nocy nadszedł czas na pójście spać, przynajmniej takie było założenie. Ostatnie szepty i cichutkie chichoty słychać było jeszcze do godziny 3 nad ranem.

Dziękujemy wszystkim Magicznym Postaciom za przybycie do biblioteki i piękną zabawę a wszystkim rodzicom za zaangażowanie w organizację kostiumów i solidne wyposażenie dzieci w słodycze i owoce.


Tutaj możesz obejrzeć dekoracje (kliknij).


Data utworzenia: 2017-08-31
Data aktualizacji: 2017-09-01

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony