Imprezy biblioteczne


"Jestem optymistką z zawodu" - spotkanie z Jolantą Szwalbe

"Jestem optymistką z zawodu" - tak mówi o sobie Jolanta Szwalbe, autorka 5 tomów antologii cytatów i esejów, właścielka wydawnictwa, człowiek wprowadzający innych w dobry humor.  

Zawitała do nas 20 stycznia 2015 r. Podczas ponad godzinnego wystąpienia opowiadała o sposobie na życie, radość, aktywność, spełnienie, ale także na cierpienie, choroby i starość. Przytaczała z pamięci liczne cytaty i anegdoty, które wspierają propagowaną przez nią postawę życiową oraz budziły żywą reakcję publiczności i wybuchy śmiechu. Na początku stwierdziła "mam nadzieję, że wyjdą państwo ze spotkania z optymizmem i dawką dobrej energii". Spoglądając na zgromadzonych, można śmiało powiedzieć, że zamiary te zostały zrealizowane. 

Jak twierdzi Pani Joanna, celem przyświecającym jej przy tworzeniu antologii i wystąpieniach jest inspirowanie ludzi do działania, dawanie im radości oraz nadziei na przezwyciężanie kryzysów. Aby to osiągnąć człowiek musi dbać o własną psychikę, a jednym ze sposobów na to jest odpowiednia lektura. 

Jej antologie "Myśl i działaj dla przyszłości. 900 inspirujących cytatów o pieniądzach, inwestowaniu, decyzjach, sukcesie, przyszłości...""Złap na zawsze wiatr w żagle. 1000 inspirujących cytatów, które rozbudzą w tobie ducha przedsiębiorczości", "Sekrety istnienia. 900 inspirujących myśli jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć" oraz "Sto i więcej lat w aktywności. 900 inspirujących cytatów, które rozbudzą w Tobie życiowe pasje" powiększyły zbiory naszej biblioteki. Mamy nadzieję, że będą dla Państwa porcjami optymizmu, inspiracji i dobrej energii.    
Data utworzenia: 2015-01-21
Data aktualizacji: 2015-01-21

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony