Imprezy biblioteczne


Czy chcesz być kimś?

Małgorzata Judasz

8 maja 2018 r. nasza biblioteka zorganizowała spotkanie z Michałem Zawadką dla młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Opatówku.

Michał Zawadka zajmuje się tematyką rozwoju osobistego, jest autorem kilku książek dla dzieci i młodzieży oraz prowadzi warsztaty motywacyjne.

W wypełnionej po brzegi sali Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku przez 2 godziny spotkania nasz gość przekonywał, że warto pracować nad sobą, mierzyć się z trudnościami, wytyczać cele, dbać o przyjaźnie i o siebie samego. I pokazywał jak to można robić.

Słoik szczęścia, trzy kroki do osiągania celów Reinholda Messnera, jak siedzieć na 99%?, kto jest najważniejszym człowiekiem w Twoim życiu?, czym jest grupa?, co daje poświęcenie 30 minut dla siebie każdego dnia?, jak odróżnić problemy od konsekwencji? oraz całkiem sporo doświadczeń osobistych samego prowadzącego. A na koniec prośba Michała: "jeśli ktoś z dzisiejszego spotkania wyniósł coś dla siebie niech wstanie. A teraz niech zamknie oczy i wyobrazi sobie siebie… za 5, 10, 20 lat...". Bezcenne.


Data utworzenia: 2018-05-08
Data aktualizacji: 2018-06-18

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony