Imprezy biblioteczne


Bajkowy bal karnawałowy

Agnieszka Przepiórka

W ramach zajęć podczas ferii 19 stycznia 2016 r. odbył się Bajkowy Bal Karnawałowy dla dzieci, którego organizatorami była Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów  i Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku.

Na bal przybyło wiele dzieci w przepięknych strojach, za co należą się podziękowania rodzicom i dziadkom. Nie zabrakło wytwornych księżniczek, baletnic, hrabiego, żółwia ninja oraz króla. Wielki ukłon w stronę jednej mamy, która jako jedyna z opiekunów przyszła na bal w przebraniu - jabłuszka.

Na wejściu wszystkie dzieci wrzucały do wielkiego kosza własnoręcznie wykonane przez siebie zakładki do książek, które były równocześnie biletem wstępu. Na koniec, na pamiątkę wieczoru, odbyło się losowanie wcześniej pozostawionych „biletów”, tak, że każde dziecko wróciło do domu z zakładką wykonaną przez kogoś innego.

W przerwie między tańcami dzieci słuchały bajki o Kopciuszku, na podstawie której wykonają ilustrację, którą przyniosą do biblioteki.

Dzieci bawiły się doskonale. Sporo emocji przyniosły wymyślne tańce i zabawy. Najlepsi tancerze oraz najlepsi w różnych konkurencjach i zabawach zostali nagrodzeni.
Mamy nadzieję, że dzieci długo będą wspominały wspaniałą karnawałową zabawę.Data utworzenia: 2016-01-26
Data aktualizacji: 2016-01-26

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony