Bibliotekarze

I nagroda dla Małgorzaty Matysiak za Noce w Bibliotece

Małgosia Matysiak otrzymała I nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Dzieci i rodzice w bibliotece" Fundacji Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego za prowadzenie Bajkowych Nocy w Bibliotece.

Konkurs miał na celu wyłonienie najciekawszych zajęć dla najmłodszych, które są prowadzone w bibliotekach w oparciu o działania ph.: Biblioteczne zajęcia dla dzieci i rodziców. Działanie to jest realizowane w ramach Programu Rozwoju Bibliotek mający pokazać, że biblioteki to miejsca przyjazne rodzinom a w szczególności dzieciom.

W konkursie przyznano 6 równorzędnych pierwszych nagród oraz 10 wyróżnień.

Laureatka konkursu otrzymała wraz z dyplomem cenne materiały do pracy z dziećmi m.in.: książki, gry, farby do malowania rękami, klocki i tunel animacyjny Klanza.

Wszystkie te materiały zostaną wykorzystane wkrótce do zabaw z dziećmi i na pewno jeszcze bardziej wzbogacą naszą działalność.

Cieszymy się z sukcesu Małgosi i gratulujemy.

Zobacz relację z ostatniej Nocy w Bibliotece.

Data utworzenia: 2012-07-02
Data aktualizacji: 2012-10-02