Aktualności


Za kulisami - nietypowa wycieczka do teatru

Za kulisami - wycieczka dla dzieci i młodzieży

 

Kto z Was wie jak wygląda teatr w Kaliszu, ale od strony kulis??? Co tam się kryje, jak wyglądają garderoby, co to jest sznurownia? Jeśli chcecie się tego wszystkiego dowiedzieć zapraszamy Was na nietypową wyprawę do kaliskiego teatru.

Zobacz relację.

 

Regulamin wyjazdu do teatru

1. Wyjazd zaplanowany został na 17 stycznia 2013 r. (czwartek). Zbiórka w bibliotece o godz. 15.50. Wyjazd autobusem KLA o godz. 16.08. Czas wyjazdu może ulec zmianie, prosimy zatem o kontakt. Planowany powrót po godz. 19.00

2. Wycieczka skierowana jest do osób, które są zainteresowane teatrem, są czytelnikami Gminnej Biblioteki im. Braci Gillerów w Opatówku lub jej filii w Rajsku i Tłokini Wielkiej r. i wypożyczyły w 2012 przynajmniej 5 książek.

3. Ze względu na charakter i temat wycieczki, mogą wziąć w niej udział osoby, które urodziły się nie później niż w 2003 roku, czyli są przynajmniej uczniami 3 klasy szkoły podstawowej.

4. Na wycieczkę mogą pojechać osoby, których rodzice lub prawni opiekunowie wyrażą zgodę i podpiszą odpowiedni formularz.

5. Na wycieczkę mogą pojechać osoby bez wyraźnych przeciwskazań lekarskich.

6. Każdy uczestnik wycieczki musi mieć przy sobie ważną legitymację szkolną.

7. Od uczestników wyjazdu oczekuje się wysokiej kultury osobistej i stosownego zachowania podczas trwania całej wycieczki, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu ulicznego oraz w samym teatrze.

8. Za ewentualne szkody materialne wyrządzone przez uczestnika wycieczki, odpowiedzialność ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie.

 

Koszt wycieczki to 7 zł - przejazd autobusami w obie strony.

Zapisy w bibliotece - lista rozpoczęta.Data utworzenia: 2013-01-07
Data aktualizacji: 2013-01-20

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony