Spotkanie z dziewczyną z ludu Wikingów

·

Zapraszamy na spotkanie z Kasią Werbelską mieszkanką Opatówka, pasjonatką historii Wikingów i Indian, które odbędzie się w naszej bibliotece w piątek 19 kwietnia 2013 r. o godz. 18.00

Kasia Werbelska

Kasia Werbelska, to niezwykła dziewczyna: porzuciła pracę na etacie i poświęciła się swojej pasji, z której uczyniła sposób na życie. Od kilku lat zajmuje się rekonstrukcjami historycznymi. Jeździ po całej Europie i uczestniczy w festiwalach historycznych, organizuje pokazy, prowadzi także internetowy sklep z akcesoriami dla historyków  - rekonstruktorów.

Proponowana impreza odbywa się w ramach projektu Pasjonowanie codzienności, nagrodzonego w konkursie grantowym Aktywna Biblioteka, ogłoszonym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Konkurs odbył się w oparciu o nasze działania w II rundzie Programu Rozwoju Bibliotek, wspieranego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności Billa i Melindy Gates.

Zobacz jak było.

Data utworzenia: 2013-04-09