Promocja książki Jadwigi Miluśkiej-Stasiak pt. "Stefan January Giller"

Zapraszamy w imieniu Autorki oraz organizatorów: Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu oraz Prezesa Kaliskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk.

sjgZ wielką przyjemnością informujemy, że promocja najnowszej książki Jadwigi Miluśkiej-Stasiak odbędzie się we wtorek 17 marca 2015 r. o godz. 17.30 w Bibliotece Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu, ul. Legionów 66.

Zobacz relację na stronie internetowej Biblioteki Głównej MBP Kalisz.

Data utworzenia: 2015-03-06
Data aktualizacji: 2015-03-25