Poranki z książką dla najmłodszych

Nikt nie rodzi się czytelnikiem,
czytelnika trzeba wychować

Wznawiamy "Poranki z książeczką" w sezonie 2011/2012 dla dzieci w wieku 2-4 lat nie uczęszczających do przedszkola.

Zajęcia, na które zapraszamy dzieci wraz opiekunami, będą odbywały się raz w tygodniu w czytelni biblioteki, w każdą środę od godz. 11.30. Przewidywany czas zajęć ok. 20 min. Prosimy zabrać obuwie zmienne dla dzieci.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się w bibliotece.

Zobacz jak było na poprzednich "Porankach z książeczką".

Wznawiamy zajęcia dla dzieci w ramach "Poranków z książeczką". Pierwsze zajęcia po wakacyjnej przerwie, odbędą się już 05.10.2010 r. o godz. 10.30 w czytelni biblioteki w Opatówku.

Dla dzieci w wieku 3-5 lat, które nie uczęszczają do przedszkola proponujemy "Poranki z książeczką".

Zajęcia polegają na czytaniu bajek oraz wspólnej zabawie, co ma służyć rozbudzeniu w dzieciach chęci do słuchania, a w przyszłości do czytania książek.

Spotkania, na które zapraszamy dzieci wraz z opiekunami, odbywają się we wtorki od godziny 1030 w czytelni biblioteki w Opatówku. Przewidywany czas zajęć: 20-30 min.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Data utworzenia: 2009-09-24