Podróże do granic - spotkanie z Robertem Czerniakiem

Robert CzerniakGminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatowku zaprasza na kolejne spotkanie z podróżnikiem, pasjonatem, człowiekiem, który ciągle poszerza swoje granice - Robertem Czerniakiem.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 listopada 2017 r. o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kutury w Opatówku, ul. Kościelna 2.

Nasz gość zaczął podróżować w wieku kilkunastu lat. Mieszka w Mosinie, z zawodu cukiernik, po trzydziestce podjął i ukończył wymarzone studia - geografię na UAM w Poznaniu. Podróżował na wodzie i lądem. Po Arktyce, Afryce, Ameryce Południowej -od Peru po Wyspę Wielkanocną. Jeździ na rowerze, gotuje i tańczy tango. Choroba syna skłoniła go do zainteresowania psychoonkologią. O swoich podróżach i drodze życiowej napisał książkę, która już dostępna jest w zbiorach biblioteki w Opatówku, Tłokini i Rajsku.

Na spotkaniu 23.11.2017 będzie można posłuchać i porozmawiać z Robertem Czerniakiem oraz kupić jego książkę.

Recenzję książki napisał m.in. Mariusz Szczygieł (tutaj).

A tu zwiastun filmowy o książce.

Zobacz relację.

Data utworzenia: 2017-11-08