Opatowska Kronika Filmowa

Zapraszamy na pierwszy pokazKamera filmowa Opatowskiej Kroniki Filmowej.

Pokaz odbędzie się w piątek 10 czerwca od godz. 19.00 w holu biblioteki.

Wyświetlimy dwa filmy przedstawiające życie codzienne naszej miejscowości w roku 1991. Wielu mieszkańców Opatówka będzie mogło obejrzeć siebie i swoich znajomych sprzed 25 lat.

Projekcji towarzyszyć będzie wystawa fotografii obyczajowej Opatówka z lat powojennych.

Nieobowiązkowym "biletem wstępu" będzie rekwizyt z epoki PRL-u (buty, odzież, małe AGD, chemia gospodarcza, kartki żywnościowe, pieniądze, zdjęcia, dokumenty, itp.)

Wszystkich, którzy posiadają rozmaite rzeczy codziennego użytku z tamtych lat prosimy o przyniesienie ich do biblioteki w dniu spotkania lub bezpośrednio przed projekcją filmu. Zostaną one wyeksponowane w bibliotece w czasie imprezy. Po zakończeniu właściciele zabiorą je z powrotem do domów.

Wstep wolny.

Zobacz jak było.