O kulturze przy kawie

Organizujemy panel dyskusyjny o aktywności kulturalnej osób 50+. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 22 września o godz. 17.00 w naszej bibliotece.

Będziemy rozmawiać o przedsięwzięciach społeczno-kulturalnych w naszej gminie, w których uczestniczą osoby 50+. Zastanowimy się jakie są ulubione formy spędzania wolnego czasu, oraz czy oferta kulturalna odpowiada zapotrzebowaniu.

Chętnych do wzięcia udziału w dyskusji prosimy o zgłaszanie się w bibliotece do 15 września.

Panel organizowany jest w ramach projektu „Osoby w wieku 50+ a rozwój kapitału społecznego. Diagnoza i ewaluacja wielkopolskich inicjatyw kulturalnych” prowadzonego przez Fundację Altum w Poznaniu, Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu, Instytut Kulturoznawstwa UAM oraz kilkudziesięciu partnerów regionalnych z całej Wielkopolski, w tym naszą bibliotekę. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminy Jarocin, Miasta Poznania.

Zobacz relację

Data utworzenia: 2014-09-04