Aktualności


Nowy Informator o gminie Opatówek już wkrótce

Jadwiga Miluśka-Stasiak

Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku przygotowała do wydania, przy wsparciu środków unijnych, wydawnictwo pt. W stronę Miasteczka Róży Wiatrów. Gmina Opatówek wczoraj i dziś. Będzie to informator Gminy Opatówek zawierający opracowania dotyczące poszczególnych miejscowości gminy. Na około 50 stronach ilustrowanych fotografiami znajdą się zamieszczone informacje o przeszłości i teraźniejszości naszej gminy. Informator będzie zawierał także tłumaczenia na języki angielski, niemiecki i rosyjski.

Będzie to pierwsze wydawnictwo ukazujące w sposób popularny bogate i interesujące dzieje wszystkich miejscowości naszej gminy. Informator będzie wykorzystywany także jako materiał promocyjny.

W naszej gminie działa aktualnie około 850 podmiotów gospodarczych. Informator jest okazją, by zaprezentować własną firmę. Można to uczynić poprzez wpis, który byłby jednocześnie formą sponsoringu biblioteki jako wydawcy wydawnictw poświęconych Opatówkowi i naszej Gminie.

 Cena wpisu zawierającego podstawowe dane firmy  - od 100 zł., cena wpisu zawierającego podstawowe dane firmy i logo – od 200 zł.

 Treść wpisu należy przekazać do 20 lipca 2011 r. w formie elektronicznej na e-mali: biblioteka@opatowek.pl, osobiście lub pocztą na adres Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów, 62-860 Opatówek, Plac Wolności 18.

 Wpłatę można uiścić bezpośrednio w bibliotece lub na konto Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku w Banku Spółdzielczym Ziemi Kaliskiej Oddział w Opatówku - nr  konta 02 8404 0006 2004 0017 5795 0001.

 Przewidywany termin wydania informatora – wrzesień 2011 r.

 

 

 

 Data utworzenia: 2011-06-28
Data aktualizacji: 2011-06-30

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony