Noc w Bibliotece 2018

Zapraszamy dzieci w wielu 9-12 lat na Noc w Bibliotece.

Noc w Bibliotece 2018

Regulamin Noc w bibliotece 21/22.08.2018 r.
Zajęcia dla dzieci w wieku 9-12 lat
Początek o godz. 20.00 - zakończenia o 7.30.

1. Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów, Plac Wolności 18,62-860 Opatówek.

2. Noc w bibliotece skierowana jest do dzieci, które są czytelnikami biblioteki w Opatówku. Liczba miejsc ograniczona.

3. W zabawie mogą wziąć udział dzieci, które dostarczą pisemną zgodę rodziców i nie mają żadnych przeciwskazań zdrowotnych. Zgody do pobrania w bibliotece.

4. Na zajęcia, należy przyjść w ubraniu biało-czerwonym.

5. Każde dziecko powinno przyjść do biblioteki po kolacji.

6. Należy zabrać odpowiedni ekwipunek: latarka, karimata, śpiwór, poduszeczka i strój do spania stosowny do aktualnej pogody.

7. Zachęcamy do przyniesienia owoców i słodyczy (niewielkiej ilości) na wspólną ucztę.

8. Każde dziecko musi zostać zabrane przez osobę dorosłą następnego dnia - 22 sierpnia, punktualnie o godz. 7.30

9. Podczas pobytu w bibliotece dzieci zobowiązują się podporządkować organizatorom imprezy, zachowują się grzecznie i odpowiedzialnie.

10. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania rodzica nawet w godzinach nocnych.

11. Prosimy o nie zabieranie ze sobą telefonów komórkowych, tabletów, aparatów fotograficznych.

12. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione lub zgubione w czasie zajęć.

Telefon kontaktowy 62 76 18 209

Data utworzenia: 2018-08-06