Magiczna Noc w Bibliotece

noc w bibliotece

Zapraszamy dzieci w wieku 7 -11 lat z 30 na 31 sierpnia 2017 r. Początek o godz. 20.00 - zakończenie o 7.30.

Prosimy o zgłoszenia w bibliotece.

Zobacz relację.

1. Magiczna Noc skierowana jest do dzieci, które są czytelnikami biblioteki w Opatówku. Liczba miejsc ograniczona.

2. W zabawie mogą wziąć udział dzieci, które dostarczą pisemną zgodę rodziców i nie mają żadnych przeciwskazań zdrowotnych. Zgody do pobrania w bibliotece.

3. Na bajkową noc, należy przyjść przebranym za dowolną magiczną postać książki. Początek zabawy o godz. 20.00

4. Każde dziecko powinno przyjść do biblioteki po kolacji.

5. Należy zabrać odpowiedni ekwipunek: latarka, karimata, śpiwór, poduszeczka i strój do spania stosowny do aktualnej pogody.

6. Wskazane jest zabranie owoców i słodyczy (niewielkiej ilości) na wspólną magiczną ucztę.

7. Każde dziecko musi zostać zabrane przez osobę dorosłą następnego dnia - 31 sierpnia o godz. 7.30

8.Podczas pobytu w bibliotece dzieci zobowiązują się podporządkować organizatorom imprezy, zachowują się grzecznie i odpowiedzialnie.

9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania rodzica nawet w godzinach nocnych.

Data utworzenia: 2017-08-16
Data aktualizacji: 2017-09-02