Aktualności


Kalendarz 2011 "Cztery Pory Roku"

Małgorzata Judasz

Nasze okolice są piękne przez cały rok. Wiedzą o tym uczestnicy konkursów, którzy  utrwalali na fotografiach przyrodę i zabytki ziemi kaliskiej. W pięciu konkursach powstało kilkaset prac. Część fotografii można obejrzeć w naszej galerii, natomiast osiemnaście z nich, ułożonych w formie kolażu opublikowano jako kalendarz ścienny na 2011 rok.

Kalendarz został wydany z inicjatywy i dzięki staraniom Mariusza Kuleczki i jego Agencji Reklamowej (W47) z Kalisza.  Projektowali go Mariusz Kuleczko i Tomasz Wierzejski.

Sponsorami są firmy: "Bialchem", Auto Serwis Wójcicki z Opatówka, Karczma "Gastro" z Opatówka, Centrum Pompowe "Ola" z Opatówka, "Suark-Pak" Producent Folii Ekologicznych z Opatówka, "Jessica" z Opatówka, Kwiaciarnia "Lawenda" z Opatówka, "Elektro-Plast" z Opatówka, Gościniec "Czarnuszka" z Opatówka.

Kalendarz 2011 Cztery Pory Roku powiat kaliski

 

 

Kalendarza nie można kupić. Otrzymali go autorzy wykorzystanych fotografii, laureaci i wielokrotni uczestnicy konkursów, wybrane instytucje i firmy w powiecie kaliskim oraz oczywiście sponsorzy.

W imieniu uczestników konkursu i swoim dziękujemy sponsorom i wydawcom. Dzięki nim została utrwalona cząstka piękna naszej ziemi.  

 Data utworzenia: 2011-04-12
Data aktualizacji: 2011-06-27

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony