Jak radzić sobie z budżetem domowym, długami, bankami, kryzysem finansowym?

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami i wykłady:

• Ekonomiczne gospodarowanie budżetem domowym - Anna Warchlewska, doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
  • Jak ustrzec się przed nadmiernym zadłużeniem?
    - Roman Pomianowski, prezes Stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych

• Jak poradzić sobie w kryzysie finansowym? - Roman Pomianowski, prezes Stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych

Spotkanie odbędzie się 14 maja 2015 r. od godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Opatówku, ul. Kościelna 2.

Uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe i poczęstunek. Wstęp wolny.

Spotkanie realizowane w ramach projektu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu z Narodowym Bankiem Polskim ramach programu edukacji ekonomicznej we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną im. Braci Gillerów w Opatówku.

Zobacz reportaż "Czy można wyjść ze spirali zadłużenia?" oraz o działalności Stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych (kliknij).

Tutaj blog Romana Pomianowskiego
.