Aktualności

Informacja o ryzyku zakażenia koronawirusem wywołującym Covid-19 dla osób odwiedzających bibliotekę

• Osoby odwiedzające bibliotekę proszone są o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, mających zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa wywołującego Covid -19 oraz do przestrzegania Szczególnych Zasad Obsługi Czytelników i Użytkowników Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku oraz filii w Rajsku i Tłokini Wielkiej w czasie stanu epidemii w Polsce po przywróceniu wolnego dostępu do księgozbioru.

• Odwiedzający bibliotekę mają tym samym świadomość stopnia ponoszonego ryzyka jeżeli chodzi o zakażenie wirusem wywołującym COVID – 19
  • Odwiedzający bibliotekę zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie dla zdrowia własnego i ich członków rodziny, zakażenie  wirusem wywołującym Covid -19.
  • Odwiedzający bibliotekę zdają sobie sprawę, że mimo wprowadzania reżimu sanitarnego i przestrzegania odpowiednich procedur przez pracowników biblioteki istnieje ryzyko zakażenia.

Data utworzenia: 2020-09-25
Data aktualizacji: 2020-09-25