II Spotkanie Kronikarzy OSP

Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Opatówku, Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku i Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku zapraszają na II Spotkanie Kronikarzy OSP. Spotkanie odbędzie się w piątek 14 marca 2014 r. o godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy Placu Wolności 9 w Opatówku. Udział bezpłatny.

Spotkanie przeznaczone jest dla strażaków-ochotników prowadzących kroniki swoich jednostek oraz osób, które chciałyby rozpocząć taką działalność. Przewidujemy formę warsztatów, która pozwoli na wymianę doświadczeń i praktyczne przedstawienie omawianych zagadnień.

Osoby, które prowadzą już kroniki prosimy o zabranie ich ze sobą na warsztaty. Zgłoszenia w bibliotece w Opatówku do 13 marca.

Zobacz relację.

Data utworzenia: 2014-03-03