Ferie zimowe 2010

· imprezy · dzieci · ferie ·

Ferie zimowe są doskonałą okazją do ruchu na świeżym powietrzu, a po fizycznym „zmęczeniu”, do przygody z książką.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej biblioteki,  każdy znajdzie książki dla siebie. Szczególnie apelujemy do rodziców, by dla zdrowia, dobrej kondycji fizycznej i psychicznej swoich dzieci zwrócili uwagę na ich aktywny odpoczynek i ograniczyli czas spędzany przed monitorem komputera lub telewizorem.

W czasie ferii 20 i 27 stycznia od godz. 11.00 do 13.30 odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

Na pierwszych zajęciach, jeśli dopisze nam pogoda , wybierzemy się z zapasem warzyw, owoców, ziaren i słoninki na długi spacer do lasu. Tam przygotujemy „półmiski smakołyków" dla zwierząt. Mamy nadzieję napotkać ich tropy, podpatrzyć ptaki i przede wszystkim rozkoszować się pięknem i świeżym powietrzem naszego lasu.

27 stycznia na spotkaniu w bibliotece przybliżymy sylwetkę Hansa Christiana Andersena, oraz treść jego baśni pt.: Królowa Śniegu. Wraz z dziećmi wykonamy ilustracje do baśni specjalną techniką plastyczną.

Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się w bibliotece.

Zobacz jak było na zajęciach.

Data utworzenia: 2010-01-05
Data aktualizacji: 2010-03-23