Ferie w bibliotece

Zapraszamy dzieci i młodzież do odwiedzania nas podczas tegorocznych ferii zimowych:

• w pierwszym tygodniu ferii: od 3 do 7 lutego 2014. proponujemy megakreatywny konkurs KLOCKOMANIA W BIBLIOTECE. Szczegóły oraz regulamin konkursu w zakładce "Konkursy" (tutaj).

• w drugim tygodniu ferii:

- 11 lutego o godzinie 11.00 bawimy się wspólnie w bibliotece. Potrzebne będą: nożyczki, 2 duże opakowania patyczków do uszu - koniecznie białe oraz pomarańczowa i czarna farba.

- 13 lutego proponujemy wycieczkę do Leśnego Centrum Edukacyjnego w Winiarach. Zbiórka w bibliotece o godz. 9.50. Wyjazd autobusem KLA o godz. 10.12. Powrót do centrum Opatówka ok. godz. 13.30. Każde dziecko musi mieć przy sobie ważną legitymację szkolną i odliczone pieniądze na przejazd 2 x po 1,80 zł.

Ze względu na charakter spotkań zapraszamy dzieci, które ukończyły już 7 lat. Prosimy także o zgłaszanie nam swojego udziału w poszczególnych imprezach, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku osób niepełnoletnich wymagane będzie podpisanie przez rodziców zgody na udział w naszych imprezach.

Zobacz jak było 11 lutego i 13 lutego.

Data utworzenia: 2014-01-16
Data aktualizacji: 2014-04-07