Współpraca i granty


Fundacja Orange

W roku 2015 mogliśmy się cieszyć w naszej bibliotece dostępem do internetu sfinsansowanym przez Fundację Orange w programie "Orange dla bibliotek".

Program w 2015 r. był realizowany od stycznia do lipca i obejmował bibliotekę w Opatówku oraz filię w Rajsku. Otrzymaliśmy 1.486,62 zł na dostęp do interentu. Dziękujemy.

 

 


 

Fundacja Orange w ramach programu "Orange dla bibliotek" przez kolejny rok finansuje dostęp do internetu w bibliotece w Opatówku oraz filii w Rajsku. W 2014 r. wysokość tej pomocy wyniosła 2.596,08 zł. Dziękujemy.

 

 


 

Już od 2010 roku niepFundacja Orangerzerwanie nasza biblioteka korzysta z programu "Orange dla bibliotek" Fundacji Orange.

Fundacja Orange pokrywa koszty dostępu do Internetu w bibliotece w Opatówku i filii w Rajsku oraz innych działań związanych z edukacją i popularyzacją wykorzystania Internetu.

We wakacje w 2012 r. zorganizowaliśmy ze wsparciem Fundacji Orange zajęcia dla dzieci propagujące bezpieczne korzystanie z Internetu w ramach programu "Sieciaki na wakacjach" (zobacz relację).

Strona Fundacji Orange.

 Data utworzenia: 2013-07-15
Data aktualizacji: 2015-08-04

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony