Dziękujemy....


Pani Małgosi Sulwińskiej

za fachową pomoc w przygotowaniu zajęć wakacyjnych dla dzieci, które odbyły się 11 lipca 2012 r.

Każdego roku biblioteka przygotowuje dla dzieci zajęcia na powitanie wakacji. Są to najczęściej zabawy plenerowe. Małgosia podsunęła nam pomysł aby tym razem, przy okazji planowanych podchodów poruszyć sprawy bezpiecznego korzystania z Internetu i ewentualnych zagrożeń w sieci.

Małgosia jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego, osobą pełną pasji i bezinteresownego zaangażowania w przeróżne dziedziny życia społecznego. Często pracuje jako wolontariuszka. Niedawno działała w fundacji Dzieci Niczyje i podzieliła się z nami wiedzą jaką zdobyła w tej pracy.

Małgosia często odwiedza rodzinny Opatówek i naszą bibliotekę. Zawsze służy dobrą radą i ciekawymi pomysłami. Bywa, że nie szczędzi nam swej krytyki, która pomaga nam iść we właściwym kierunku w nowatorskich metodach pracy z naszymi czytelnikami. Dla nas każda konstruktywna rada jest bardzo cenna.

Bardzo dziękujemy Małgosi. Jej pomysł, zaangażowanie w jego realizację i udział w zabawie SiecioWakacyjne podchody był wspaniały.Data utworzenia: 2012-07-16
Data aktualizacji: 2012-07-16

Najpopularniejsze

Brak osbługi Flash lub Javascript w Twojej przeglądarce.

Przeglądaj TAGI

Mapa strony